Oferty

Napęd BENINCA BILL 40M

Wideo

Napęd do bramy BENINCA BILL 40M  przeznaczony jest do automatyzacji pracy bram dwuskrzydłowych o maksymalnej długości skrzydła wynoszącej do 4,0 m.

 

- Maksymalna głębokość osadzenia zawiasu - do 15 cm.

 

- Napęd przeznaczony dla budownictwa jednorodzinnego i małych firm.

 

W skład zestawu wchodzą:

 

2 siłowniki elektromechaniczne BENINCA BILL 40M z elementami mocującymi centrala sterująca BENINCA HEADY z wbudowanym radioodbiornikiem obudowa do centrali fotokomórki BENINCA PUPILLA z kątem regulacji 180 stopni 2 x Pilot 2-kanałowy BENINCA TOGO2WVlampa sygnalizacyjna z anteną (do wyboru)1 x ogranicznik środkowy zaoblony2 x ogranicznik zewnętrzny uchwyty montażowe kluczyki do awaryjnego otwierania bramy w przypadku braku napięcia kondensatory rozruchowe instrukcje obsługi w języku polskim karta gwarancyjna paragon lub faktura vat

 

Charakterystyka:

 

napęd posiada awaryjne otwieranie w przypadku braku napięcia. Zastosowano kluczyki patentowe (w siłownikach innych producentów  są to zwykłe klucze imbusowe). samoblokujący siłownik elektromechaniczny BENINCA, niezawodny i cichy w działaniu estetyczny wygląd ślimacznica chroniona pierścieniem zbierającym brud tłok ze stali nierdzewnej, idealny w terenie piaszczystym lub do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych łatwa i szybka instalacja dzięki uniwersalnej konstrukcji oraz prostym sposobem montażu Idealne rozwiązanie dla bram przydomowych Napęd BENINCA BILL 40 jest najbardziej praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem przy automatyzowaniu bramy o długości skrzydła do 4 m. Automat wyposażony jest w siłowniki tubowe – samoblokujące i dlatego nie wymaga stosowania dodatkowych zamków. W przypadku awarii mechanizm odblokowujący umożliwia odblokowanie skrzydeł bramy i obsługę ręczną. Minimalne koszty obsługi,wysoka niezawodność Koszt obsługi napędu elektromechanicznego BENINCA BILL 40 jest zdecydowanie minimalny. Siłownik pracuje niezawodnie w każdych warunkach atmosferycznych, w zakresie temperatur zewnętrznych od -20°C do +50°C.Funkcje centrali HEADY:

centrala dla 1 lub 2 silników, idealna do bram skrzydłowych łatwe programowanie dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi wyjmowane kostki zaciskowe kontrola ilości cykli na wyświetlaczu elektroniczna regulacja momentu obrotowego wbudowany odbiornik radiowy 433.92 MHz. Możliwość wgrania 64 kodów stałych lub zmiennych wyjście 24V do sygnalizacji statusu bramy wyjście elektrozamka wyjście 230Vac do lampy ostrzegawczej funkcja zwolnienia w fazie otwierania i zamykania programowane wejście fotokomórek do specjalnych ustawień podczas otwierania funkcja furtki (częściowe otwarcie jednego skrzydła bramy) wyjście drugiego kanału radiowego w celu automatyzacji innych urządzeń centrala może współpracować z siłownikami hydraulicznymi hasło dostępu do programowania centrali.